Po dłuższej przerwie nareszcie udało mi się nagrać dla Was kolejny odcinek podkastu 🙂 Jeśli nie miałaś/miałeś jeszcze okazji odsłuchać poprzednich epizodów to można je znaleźć tutaj. Tym razem zajmiemy się niezwykle ważnym tematem oddechu i popraktykujemy wspólnie tzw. pranajamę projekcyjną, będącą podstawą wielu medytacji i technik uzdrawiających w tradycyjnych szkołach medytacyjnych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o pranajamie i medytacyjnym spojrzeniu na oddech przeczytaj ten artykuł, z kolei podstawowe instrukcje do pranajamy projekcyjnej znajdziesz tutaj. Jeśli temat Cię zainteresuje i będziesz chciał(a) go pogłębić – polecam rozdział o pranajamie w mojej książkce pt. „Uważność w praktyce”.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź tutaj, a jeśli chcesz korzystać z niego przez iTunes – przejdź tutaj. Miłego słuchania!
P.S. Nagranie jest dosyć długie – zawiera 2 wersje techniki, pierwsza trwa do około 32 minuty, a potem zaczyna się druga.

Share This