Książki o jodze, medytacji i ajurwedzie

Moje książki

Bardzo lubię pisać i – jak twierdzi wiele osób – mam podobno dar przekazywania głębi tradycyjnej wiedzy w przystępny i zrozumiały sposób. Napisałem dotychczas sam lub ze współautorkami) 10 książek o jodze, ajurwedzie i medytacji. „Uważność w praktyce” wydana w 2016 roku została doceniona przez czytelników w plebiscycie mojego wydawnictwa i otrzymała „Oskara czytelników 2017”. 

Każda z moich książek zrodziła się z poczucia braku pewnych istotnych dla mnie materiałów edukacyjnych z interesujących mnie dziedzin. Dlatego też myślę, że każda z tych książek jest unikalna na swój sposób i w każdą włożyłem na danym etapie całe moje serce. 

Przedmowy do moich książek napisali aczarja Śrivatsa Ramaswami („Terapia jogą” i „Psychologia jogi”), murshid dr Karimbakhsh H.J. Witteveen („Medytacja w życiu codziennym”), szejk-al-maszejk Mahmood Khan („Duchowość na co dzień”, „Medytacje uzdrawiające sufich” i „99 boskich imion. Kompletny przewodnik po mantrach sufich”), pir Zia Inayat Khan („Medytacje uzdrawiające sufich”).

Jeśli masz pytania co do treści książek lub tego, która będzie dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, korzystając z danych w zakładce kontakt.

Share This