Książki o jodze, medytacji i ajurwedzie

Moje książki

Bardzo lubię pisać i – jak twierdzi wiele osób – mam podobno dar przekazywania głębi tradycyjnej wiedzy w przystępny i zrozumiały sposób. Napisałem dotychczas sam lub ze współautorkami) 10 książek o jodze, ajurwedzie i medytacji. „Uważność w praktyce” wydana w 2016 roku została doceniona przez czytelników w plebiscycie mojego wydawnictwa i otrzymała „Oskara czytelników 2017”. 

Każda z moich książek zrodziła się z poczucia braku pewnych istotnych dla mnie materiałów edukacyjnych z interesujących mnie dziedzin. Dlatego też myślę, że każda z tych książek jest unikalna na swój sposób i w każdą włożyłem na danym etapie całe moje serce. 

Przedmowy do moich książek napisali aczarja Śrivatsa Ramaswami („Terapia jogą” i „Psychologia jogi”), murshid  dr Karimbakhsh H.J. Witteveen („Medytacja w życiu codziennym”), szejk-al-maszejk Mahmood Khan („Duchowość na co dzień”, „Medytacje uzdrawiające sufich”), pir Zia Inayat Khan („Medytacje uzdrawiające sufich”).

Jeśli masz pytania co do treści książek lub tego, która będzie dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, korzystając z danych w zakładce kontakt.

Share This