Nagrania warsztatów i odosobnień online

Nagrania można wykupić do 6 sierpnia. Dostęp jest bezterminowy.

„Tantra, nadi (kanały energetyczne) i czakry” (prowadzi: Maciej Wielobób i Agnieszka Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o zawartości i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

„Ajurweda i terapia jogą (I): 2 rodzaje leczenia i 5 żywiołów” (prowadzi: Agnieszka Wielobób i Maciej Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o treści i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

Ajurweda i terapia jogą (II): 3 dosze, 20 właściwości, prakriti (prowadzi: Agnieszka Wielobób i Maciej Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o treści i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

Ajurweda i terapia jogą (III): witalność – prana, agni, tedżas i odżas (prowadzi: Agnieszka Wielobób i Maciej Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o treści i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

Ajurweda i terapia jogą (IV): diagnoza w terapii jogą i 3 guny (dosze mentalne) (prowadzi: Agnieszka Wielobób, Maciej Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o treści i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

„Duchowość jogi i siła koncentracji” (prowadzi: Maciej Wielobób i Agnieszka Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o treści i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

„Duchowość jogi i siła serca” (prowadzi: Maciej Wielobób i Agnieszka Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o treści i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

„Duchowość jogi: siła ducha” (prowadzi: Maciej Wielobób i Agnieszka Wielobób) – nagranie warsztatu online, informacje o treści i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

„Od cierpienia ku miłości: na sufickiej ścieżce pod przewodnictwem Rumiego” (prowadzi: Maciej Wielobób) – nagranie odosobnienia online, informacje o zawartości i o tym jak wykupić dostęp – tutaj.

Nagrania można nabyć tylko do 6 sierpnia włącznie! Dostęp jest bezterminowy!

Share This