Ajurweda i terapia jogą (II): 3 dosze, 20 właściwości, prakriti – Agnieszka i Maciej Wielobobowie (nagranie warsztatów online)

Ajurweda i terapia jogą (II): 3 dosze, 20 właściwości, prakriti

Nagranie warsztatu online (8,5 h zegarowych nagrań z 2-dniowego warsztatu)
CENA: 360 zł

Nauczyciel prowadzący: Agnieszka Wielobób
Współprowadzący: Maciej Wielobób

Terapia jogą w aktualnej formie, zrodziła się na początku XX wieku za sprawą głównie T. Krishnamacharyi, nazywanego “ojcem współczesnej jogi”. Temu wielkiemu joginowi zawdzięczamy nie tylko znaczące poszerzenie katalogu asan, ale i połączenie koncepcji ajurwedyjskich z jogicznymi. Oczywiście obecnie mamy dużo większą wiedzę anatomiczną (jest ona przedmiotem prowadzonego przez nas kursu “Terapia jogą i praca z powięziami”), jednak bez ajurwedy terapia jogą jest niepełna. Bez ajurwedy, nie ma jogicznego spojrzenia na człowieka. Dlatego też zanurzymy się w tym roku w cykl jogicznych spotkań z ajurwedą.

Podczas tego warsztatu zajmujemy się następującymi zagadnieniami: 3 dosze, 20 właściwości, 7 dhatus (tkanek) oraz prakriti i wrikriti (właściwa i niewłaściwa natura naszego organizmu). Wprowadzamy teoretycznie do poszczególnych tematów, a w ramach praktyki asan skupiamy się na praktyce jogi stymulującej odpowiednie dosze i właściwości.

Do osób, które wykupią nagranie prześlemy mailem linki i hasła do obejrzenia i pobrania filmów z materiałami.

Oferta ograniczona czasowo – dostęp do warsztatu można wykupić tylko do 6 sierpnia. Wykupiony dostęp jest bezterminowy, więc warto skorzystać z okazji, nawet jeśli nie możesz w nim wziąć aktualnie udziału.

Jeśli potrzebujesz odroczenie płatności lub rozłożenie na raty – napisz, nie ma problemu!

Jeśli chcesz wykupić warsztat…

Przelej 360 zł na rachunek:
Maciej Wielobób, mBank,
nr rach.: 54 1140 2004 0000 3502 6094 8934
A następnie zgłoś się mailowo (podając o który warsztat chodzi) na adres: maciek@maciejwielobob.pl

Do 48 h od zgłoszenia, otrzymasz materiał mailem (a postaramy się wysłać oczywiście szybciej!).

Share This