Duchowość jogi i siła serca- nagranie warsztatu online (Maciej i Agnieszka Wielobobowie)

Tradycja jogi: duchowość jogi i siła serca

Nagranie warsztatu online (8,5 h zegarowych nagrań z 2-dniowego warsztatu)
CENA: 360 zł

Nauczyciel prowadzący: Maciej Wielobób
Współprowadząca: Agnieszka Wielobób

Niezależnie z jak szerokiego spektrum praktyk jogi korzystamy (czy tylko z asan czy też z narzędzi medytacyjnych, praktyk etyczno-psychologicznych itd.), warto wiedzieć, że za jogą stoi udokumentowana tradycja, którą możemy datować przynajmniej 3,5 tysiąca lat wstecz (a wielu joginów powie, że dużo wcześniej). Dlatego zapraszamy do zanurzenia się co nieco w tradycji jogi, która jest tradycją rozmaitych szkół, nauczycieli i tekstów. Pozycja tradycyjnych traktatów w jodze jest bardzo wysoka, porównywalna z autorytetem najważniejszych nauczycieli, ale oczywiście studiowanie ich niekoniecznie każdego porywa. Dlatego, korzystając z różnych tradycyjnych tekstów, nasze spotkania o tradycji oprzemy o konkretne tematy, które w nich są przedstawione. Nie przeładujemy się wówczas czytaniem trudnych z początku tekstów, a zanurzymy się w najważniejsze zagadnienia, które są w nich poruszane. Jednocześnie ilustrujemy każde zagadnienie określoną praktyką, szczególną uwagę poświęcając ścieżce miłości, widzianej przez wielu indyjskich joginów i mistyków jako zwieńczenie ścieżki.

Głównym tematem warsztatu jest Duchowość jogi i siła serca – siła miłości. Mówimy – w oparciu o teksty z tradycji wedyjskiej, buddyjskiej i sufickiej – o drodze właściwości serca i o jej relacjach z drogą miłości. Przyglądamy się 2 modelom ścieżki miłości i różnym rolom nauczyciela. Przywołujemy wielkich indyjskich poetów miłości – szczególnie Amira Khuszrau i wielkiego Kabira, który sercem pełnym miłości zacierał różnice kastowe i religijne. Jednak najbardziej istotna będzie praktyka – pomedytujemy nad różnymi aspektami właściwości serca oraz miłości, jak również postaramy się wprowadzić te wartości w praktykę asan.

Do osób, które wykupią nagranie prześlemy mailem linki i hasła do obejrzenia i pobrania filmów z materiałami.

Oferta ograniczona czasowo – dostęp do warsztatu można wykupić tylko do 6 sierpnia. Wykupiony dostęp jest bezterminowy, więc warto skorzystać z okazji, nawet jeśli nie możesz w nim wziąć aktualnie udziału.

Jeśli potrzebujesz odroczenie płatności lub rozłożenie na raty – napisz, nie ma problemu!

Jeśli chcesz wykupić warsztat…

Przelej 360 zł na rachunek:
Maciej Wielobób, mBank,
nr rach.: 54 1140 2004 0000 3502 6094 8934
A następnie zgłoś się mailowo (podając o który warsztat chodzi) na adres: maciek@maciejwielobob.pl

Do 48 h od zgłoszenia, otrzymasz materiał mailem (a postaramy się wysłać oczywiście szybciej!).

Share This