Kursy nauczycielskie i superwizje

Chcesz zostać nauczycielem jogi?
Być może jesteś nauczycielem jogi lub medytacji albo planujesz nim zostać?

Zapoznaj się poniższymi propozycjami: superwizjami, kursem instruktorskim z medytacji, kursem instruktorskim terapii jogą oraz szkoleniem nauczycielskim z jogi.

Kurs instruktorski z medytacji i uważności online

Być może jesteś nauczycielem jogi, pedagogiem, psychologiem lub szkoleniowcem, który chce poszerzyć swój warsztat pracy, a może po prostu interesuje Cię medytacja i chciał(a)byś jej nauczać innych lub poznać know-how najważniejszych praktyk medytacyjnych… Od 10 lat prowadzę z moim zespołem kursy instruktorów medytacji, od kilku lat w rozszerzonej wersji online. Tym razem mogę Was zaprosić na 9. edycję online – rekrutacja już trwa, szczegóły przeczytaj tutaj!

Kurs „Ajurweda i terapia jogą”

Jeśli jesteś nauczycielem jogi (po kursie nauczycielskim lub bez, ale prowadzącym faktycznie zajęcia) lub specjalistą od fizjoterapii, ajurwedy itp. być może zainteresuje Cię kurs instruktorski terapii jogą, który poprowadzę wspólnie z moją żoną Agnieszką Wielobób, specjalistką od ajurwedy i terapii jogą. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Kurs nauczycielski – vinyasa krama joga

Maciej i Agnieszka Wielobób – pierwsi nauczyciele jogi w Polsce, którzy zaczęli nauczać w podejściu vinyasa krama – szkolą nauczycieli jogi w nurcie vinyasa (krama) jogi. Kurs nauczycielski trwa 3 lata, a program szkolenia nauczycielskiego oparty jest o realizację 7 modułów tamatycznych w zakresie praktyki asan, pranajamy i medytacji oraz filozofii i historii jogi. Moduły asanowe są realizowane stacjonarnie, a teoretyczne i medytacyjne – online. Nauczanie nasze opiera się na rozwijaniu umiejętności obserwowania potrzeb swoich i uczniów i odpowiedniego na nie reagowania, poszukiwania łagodności wobec siebie, nauki odpuszczania ale nie pobłażliwości, poszukiwania relacji między ciałem a umysłem, zwiększania świadomości swojego ciała. Ponadto pragniemy nauczać jak praktykować by zwiększać świadomość swojego ciała, by praktyka służyła ciału i umysłowi a nie zamykała nas w szufladce poprawności. Jeśli jesteś zainteresowana(y) kursem z nami, sprawdź szczegóły tutaj.

Share This