Kursy nauczycielskie i superwizje

Chcesz zostać nauczycielem jogi?
Być może jesteś nauczycielem jogi lub medytacji albo planujesz nim zostać?

Zapoznaj się poniższymi propozycjami: superwizjami, kursem instruktorskim z medytacji, kursem instruktorskim terapii jogą oraz szkoleniem nauczycielskim z jogi.

Kurs instruktorski z medytacji i uważności online

Być może jesteś nauczycielem jogi, pedagogiem, psychologiem lub szkoleniowcem, który chce poszerzyć swój warsztat pracy, a może po prostu interesuje Cię medytacja i chciał(a)byś jej nauczać innych lub poznać know-how najważniejszych praktyk medytacyjnych… Od 10 lat prowadzę z moim zespołem kursy instruktorów medytacji, od kilku lat w rozszerzonej wersji online. Tym razem mogę Was zaprosić na 9. edycję online – rekrutacja już trwa, szczegóły przeczytaj tutaj!

Kurs instruktorski terapii jogą „Terapia jogą i anatomia powięzi”

Jeśli jesteś nauczycielem jogi (po kursie nauczycielskim lub bez, ale prowadzącym faktycznie zajęcia) lub specjalistą od fizjoterapii, pracy z ciałem itp. być może zainteresuje Cię kurs instruktorski terapii jogą, który stworzyliśmy wspólnie z moją żoną Agnieszką Wielobób, specjalistką od terapii jogą i który jest prowadzony przez Agnieszkę. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Kurs nauczycielski – vinyasa krama joga

Maciej i Agnieszka Wielobób – pierwsi nauczyciele jogi w Polsce, którzy zaczęli nauczać w podejściu vinyasa krama – szkolą nauczycieli jogi w nurcie vinyasa (krama) jogi. Kurs nauczycielski trwa 3 lata, a program szkolenia nauczycielskiego oparty jest o realizację 7 modułów tamatycznych w zakresie praktyki asan, pranajamy i medytacji oraz filozofii i historii jogi. Moduły asanowe są realizowane stacjonarnie, a teoretyczne i medytacyjne – online. Nauczanie nasze opiera się na rozwijaniu umiejętności obserwowania potrzeb swoich i uczniów i odpowiedniego na nie reagowania, poszukiwania łagodności wobec siebie, nauki odpuszczania ale nie pobłażliwości, poszukiwania relacji między ciałem a umysłem, zwiększania świadomości swojego ciała. Ponadto pragniemy nauczać jak praktykować by zwiększać świadomość swojego ciała, by praktyka służyła ciału i umysłowi a nie zamykała nas w szufladce poprawności. Jeśli jesteś zainteresowana(y) kursem z nami, sprawdź szczegóły tutaj.

Share This