Dziś wędruje do Was drugi podkast po reaktywacji moich podkastów, co zawdzięczamy oczywiście wspaniałym patronkom i patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl. Bardzo dziękuję!

Tym razem dużo krótszy materiał, nagranie ciekawej techniki oddechowej, której używa się do przygotowania się praktyki pranajamy (medytacji oddechu) poprzez wydłużenie wydechów. Jeśli kogoś interesuje wzmocnienie wdechów to stosuje się do tego praktykę kapalabhati oraz pracę w asanach jogi czy w ruchu w ogóle, z zastosowaniem synchronizacji ruchu z oddechem. Jeżeli potrzebujecie instrukcje pisemne do tej praktyki, znajdziecie je tutaj.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź tutaj, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify tutaj. Miłego słuchania!

Jeśli chcesz wesprzeć moje podkasty, rozważ zostanie moją patronką lub patronem na Patronite.pl – wszystkie informacje znajdziesz tutaj!

Share This