Podkast: Odporność psychiczna (rezyliencja) z perspektywy indyjskiego sufizmu uniwersalnego

Wracamy do podkastów, a to wszystko dzięki wspaniałym patronkom i patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl. Bardzo dziękuję!

Dziś na pierwszy rzut rozmowa o odporności psychicznej z perspektywy nauczania indyjskiego sufizmu uniwersalnego, którą odbyliśmy z moją żoną Agnieszką Wielobób w trakcie transmisji na żywo w grudniu. Skupiliśmy się na omówieniu takich składników rezyliencji – odporności psychicznej – jak:

  • Uważność i skupienie
  • Gotowość do uczenia się
  • Znajomość swoich najważniejszych zasobów i dbałość o nie
  • Właściwości serca
  • Spokój wewnętrzny, łączność z siła ducha i poczucie sensu.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź tutaj, a jeśli chcesz korzystać z niego przez iTunes – przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify tutaj. Miłego słuchania!

Jeśli chcesz wesprzeć moje podkasty, rozważ zostanie moją patronką lub patronem na Patronite.pl – wszystkie informacje znajdziesz tutaj!


Komentarze

2 odpowiedzi na “Podkast: Odporność psychiczna (rezyliencja) z perspektywy indyjskiego sufizmu uniwersalnego”

  1. Świetne, bardzo pomocne! Dziękuję

  2. Cieszę się, że się przydało 🙂 I że chciało Ci się słuchać długiego materiału!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This