Zapraszam Was na 42. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

Tym razem nagranie rozmowy z 2018 roku, w której ja i Nina Budziszewska, tłumaczka sanskrytu, joginka, kierowniczka studiów podyplomowych jogi klasycznej na Uniwersytecie Wrocławskim, rozmawialiśmy o jodze współczesnej i tradycyjnej, szczególnie o jodze przedstawionej w Bhagawadgicie i Mokszadharmie.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This