Zapraszam Was na 39. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

Tym razem nagranie rozmowy, w której ja i Piotr Marcinów, filozof, nauczyciel jogi i buddyzmu, a prywatnie mój przyjaciel, rozmawiamy o 4 brahmaviharach (boskich siedzibach), a więc o miłującej dobroci (maitri lub metta), współczuciu (karuna), życzliwości (mudita) i neutralności/bezstronności (upeksza lub upekha). Teksty Piotra możecie znaleźć na jego stronie www. Możesz też zajrzeć do jednego z poprzednich odcinków podkastu, w którym Piotr prowadzi medytację z 4 brahmaviharami (na tej stronie). Wersję wideo tego podkastu możecie obejrzeć tutaj.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” tutaj. Dziękuję!

Share This