Zapraszam Was na 56. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie! W tym odcinku do Waszej dyspozycji oddaję relaksującą medytację

W tym odcinku oddaję do Waszej dyspozycji relaksację, prowadzoną przez Olę Uruszczak, moją uczennicę i współpracowniczkę, wspaniałą nauczycielkę jogi i medytacji, współautorkę naszej książki o jodze w ciąży i połogu.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This