Zapraszam Was na 48. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

Tym razem zapraszam Was do wysłuchaniu rozmowy o fizyczności i duchowości ciała, którą z Dorotą Rajchert przeprowadziliśmy w 2018 roku. Temat podobny do poprzedniego odcinka podkastu, a bardzo cenię perspektywę Doroty, związaną z jej doświadczeniem z pracą z ciałem, medytacją, terapią manualną i medycyną chińską. Jeśli chcecie znaleźć Dorotę to spójrzcie na jej stronę www i stroną na FB.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This