Zapraszam Was na 47. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

Tym razem zapraszam Was do wysłuchaniu wywiadu, który przeprowadziła ze mną na temat ciała w kontekście medytacji jakiś rok temu Anka Hostyńska. Pierwotnie wywiad 2 częściach ukazał na kanale Anki na YouTube (tutaj: cz. 1. i cz. 2.), ale złożyłem go w jeden dłuższy (ok. 50-minutowy podkast), bo taka była oryginalna formuła naszej rozmowy. Pomyślałem, że sam temat był ciekawy, a do tego bardzo cenię perspektywę Anki w tej materii. Jeśli chcecie ją znaleźć to zajrzyjcie na jej stronę na FB i konto na Instagramie.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This