Zapraszam Was na 49. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

Tym razem zapraszam Was do wysłuchaniu nagrania naszej rozmowy z Olą Uruszczak o sufickiej ścieżce zira’at. Zira’at to odgałęzienie sufickiej praktyki, w którym do pracy wewnętrznej używa się metafory uprawy roli, w tym wypadku konkretnie uprawy poletka własnego serca. Ciekawa to metafora, bo uwzględnia i pewien trud ścieżki, i wytrwałość, i uwagę, którą trzeba poświęcić temu, co „siejemy” w naszym sercu, ale i cykliczność.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This