Zapraszam Was na „jubileuszowy” 50. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

Ostatnio mówiliśmy z Olą Uruszczak (tutaj) o jednej z gałęzi sufickiego przesłanie – o zira’at czyli wewnętrznych wspólnotach, pracujących na duchowej ścieżce z symboliką cykliczności uprawy roli. Tym razem o innej gałęzi – o braterstwie i siostrzeństwie. Jak sprawić, by nie pozostawało ono w sferze idei, a zostało wdrożone w praktykę?

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This