Maciej Wielobób w Szczecinie, 8 września: Alchemia oddechu – pranajama

Szczecin, 8 września 2018
Godz. 12.00-19.00/19.15

Temat: Alchemia oddechu – pranajama

Nauczyciel prowadzący: Maciej Wielobób

W zasadzie w każdej tradycji jogi i medytacji bardzo istotną rolę odgrywa oddech i praktyki z nim związane. Trzeba jednak zrozumieć, że to, co jest określane jako pranajama nie jest wcale „ćwiczeniem oddechowym”, a sam termin „oddech” znaczy dla jogina/mistyka dużo więcej niż dla większości ludzi. Podczas warsztatu będziemy zgłębiać w praktyce rozumienie 3 aspektów oddechu w pranajamie: fizjologicznego, psychologicznego i metafizycznego, praktykując 5 rodzajów pranajam. Warsztat jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak również dla osób, które mają doświadczenia z jogą lub medytacją. Celem kursu jest kompletne wprowadzenie do głębi tradycyjnych technik pranajamy w prosty, zrozumiały i użyteczny współcześnie sposób.

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla początkujących jak również dla osób, które już medytują lub praktykują jogę. Celem kursu jest wprowadzenie do głębi tradycyjnych technik w prosty, zrozumiały i użyteczny współcześnie sposób. Warsztat obejmuje tylko praktykę pranajamy, medytacji i relaksu (nie obejmuje praktyki asan jogi).

Rozkład warsztatu:
12.00-15.00 – pierwsza część warsztatu
15.00-16.00 – przerwa
16.00-19.00 (19.15?) – druga część warsztatu

Cena: 200 zł za ten warsztat; 310 zł (zamiast 370 zł) w pakiecie z warsztatem jogi Agnieszki Wielobób dzień później pt. “Joga i praca z powięziami: taśma powierzchowna przednia i tylna”)

Miejsce: Namaste Joga, ul. Jana Pawła II 42, Szczecin
Informacje i rezerwacje: Telefon 697611969, mail anagraph@gmail.com

Share This