Wakacje z jogą 2024: Miednica – centrum ciała (prowadzą: Agnieszka i Maciej Wielobobowie)

(praktyka asan, pranajamy, uważności i medytacji)
prowadzą Agnieszka i Maciej Wielobób

15-21 lipca – średniozaawansowani i nauczyciele jogi
22-28 lipca – średniozaawansowani i nauczyciele jogi

Prowadzący

Zajęcia prowadzić będą: Agnieszka Wielobób (joga/terapia jogą) oraz Maciej Wielobób (pranajama, medytacja, teoria), nauczyciele jogi i medytacji na ścieżce od wielu lat, autorzy wielu książek.

Temat wiodący

Wakacje to dobry czas, by skierować uwagę na pracę wewnętrzną i uważnie pobyć ze sobą samą/samym Zapraszamy Was na wakacje z jogą i medytacją na przepięknej Poziomkowej Górce w Męcinie, położonej w Beskidzie Wyspowym. Będzie to wspaniały czas na pogłębienie swojej praktyki jogi, spacer po okolicznych wzniesieniach i poranną kawę/ herbatę z cudownym widokiem. Na zajęciach jogi skupimy się na naszej miednicy i jej relacji z kręgosłupem oraz żuchwą. Rozluźnimy biodra i pachwiny, dzięki czemu nasz chód nabierze sprężystości, a asany, w których wykorzystujemy rotacje zewnętrzne i wewnętrzne w stawach biodrowych – przyjemniejsze. Nie zabraknie również pracy z uważnością oddechu oraz medytacją, które dopełnią całości praktyki.

Będziemy w sposób zrozumiały, w kameralnym gronie (10-16 osób), uczyć się jak wykorzystywać głębię tradycyjnej wiedzy w sposób użyteczny dla nas. Sesje asan poprowadzi Agnieszka, a sesje pranajamy i medytacji – Maciek.

Miejsce

Wspólny czas spędzimy w Beskidzie Wyspowym, na Poziomkowej Górce w Męcinie k. Limanowej. Jest to obiekt zaprojektowany specjalnie na kursy jogi i medytacji, stwarzający możliwości do obcowania ze sobą i przyrodą. Nocujemy w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, z łazienkami na korytarzach. Obiekt jest usytuowany na zboczu góry, wśród lasów i łąk, z pięknym widokiem na Beskid Wyspowy.

Wyżywienie

Zapewniamy posiłki wegetariańskie – śniadanie (owsianka) oraz obiad i kolację.

Uczestnicy

Zapraszamy zarówno nauczycieli jogi i osoby przynajmniej średniozaawansowane:

15-21 lipca – średniozaawansowani i nauczyciele jogi
22-28 lipca – średniozaawansowani i nauczyciele jogi

Program zajęć

Warsztat rozpoczyna się kolacją w poniedziałek wieczorem, po której następuje spotkanie organizacyjne, z krótkim wprowadzeniem do tematu. W następną niedzielę kończymy obiadem (a wcześniej oczywiście sesją medytacji/uważności i jogi). Od wtorku do soboty będziemy spotykać się na 4 sesjach praktyki (2 godzinne sesje pranajamy, uważności i medytacji oraz 2 dwugodzinne sesje jogi). Ponadto będą jeszcze 2 zajęcia wieczorne poświęcone nauczaniu jogi i ognisko pod koniec wyjazdu itp.

Możliwość skonsultowania z nami swojej praktyki asan jogi, pranajamy, medytacji…

W razie potrzeby istnieje możliwość rozmowy indywidualnej z prowadzącymi warsztaty na temat swojej praktyki własnej.

Cena warsztatu: 3100 zł (ilość miejsc ograniczona)

Cena obejmuje zajęcia, nocleg i wyżywienie; dojazd jest we własnym zakresie.

Rezerwacja

Zgłoszenie mailowe na adres agawielobob@gmail.com oraz wpłata bezzwrotnego zadatku 1400 złotych na rachunek:

Agnieszka Wielobób, mBank, nr rach.: 65 1140 2004 0000 3102 8113 0267

Dodatkowe informacje

Prosimy przysyłać zapytania na adres email: agawielobob@gmail.com

Share This