Zapraszam Was na 64. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na Pomagam!Live (gdzie zbieram na wydanie mojej najnowszej, 11. ksiażki). Bardzo dziękuję!

W tym odcinku publikuję nagranie audio mojej ostatniej transmisji na mojej stronie na Facebooku, podczas której mówiłem o tym czym jest koncepcja Boga dla sufich, a czym doświadczenie Boga, jak również wyjaśniałem co nieco koncepcję 99 boskich imion. Jeśli wolicie obejrzeć tę transmisję w formie wideo to możecie zobaczyć jej nagranie tutaj.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo dając mi „napiwek” bez rejestracji na Pomagam.pl!Live, gdzie zbieram fundusze na wydanie mojej nowej książki! Dziękuję!

Share This