Zapraszam Was na 63. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na Pomagam!Live (gdzie zbieram na wydanie mojej najnowszej, 11. ksiażki). Bardzo dziękuję!

W tym odcinku publikuję rozmowę, którą przeprowadziła ze mną na żywo coachka Honorata Kuklińska-Łakomy (aka Honia) na ramach live’a na Facebooku, Tematem rozmowy był wewnętrzny spokój. Honię możecie znaleźć na jej stronie www tutaj oraz na jej stronie na Facebooku.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo dając mi „napiwek” bez rejestracji na Pomagam.pl!Live, gdzie zbieram fundusze na wydanie mojej nowej książki! Dziękuję!

Share This