Zapraszam Was do 25. odcinka podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl. Bardzo dziękuję!

Tym razem podrzucam Wam nagranie mojego wykładu o indyjskim sufizmie, połączonego z koncertem sufickiej muzyki w wykonaniu Michała Rudasia, Tomka Ragaboya Osieckiego i Piotra Malca. Wykład-koncert odbył się prawie w ostatniej chwili przed pandemią, bo 18 lutego 2020. Nagranie nie jest idealnej jakości, ale myślę, że dla tych, którzy byli będzie stanowić miłe przypomnienie (i tęsknotę do takich tłocznych spotkań), a dla tych, którzy nie byli pozwoli przynajmniej częściowo doświadczyć słów, muzyki i atmosfery tamtego spotkania.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite. Dziękuję!

Share This