Zapraszam Was do 24. odcinka podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym patronkom i patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl. Bardzo dziękuję!

Tym razem udostępniam Wam nagranie z prowadzoną relaksacją / medytacją, które prowadzi Ania Madejczyk, uczestniczka kursu instruktorów medytacji w Agnieszki i mojej Pracowni. Ta medytacja z jednej strony jest zupełnie inna od medytacji, które ja prowadzę – choćby przez użycie podkładu muzycznego (ja zdecydowanie preferuję medytacje w ciszy), ale z drugiej strony podoba mi się jej spójność, sposób podawania instrukcji i świeżość głosu Ani. Możecie obserwować Anię na jej YouTube’ie, Facebooku i Instagramie.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite. Dziękuję!

Share This