Dziś – chciałoby się rzec – „jubileuszowy”, bo 20. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym patronkom i patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl. Bardzo dziękuję!

Tym razem zaprosiłem do nagrania tego epizodu Małgosię Leduchowską, która jest coachką kobiet wysoko wrażliwych, by opowiedziała o tym czym jest wysoka wrażliwość i – ponieważ poznaliśmy się z Małgosią na kursie instruktorów medytacji u mnie i Oli Uruszczak – co jej pomogło od strony medytacyjnej. Zachęcam Was do polubienia strony Małgosi na FB i słuchania jej „Wysokowrażliwego podkastu”.

Małgosia wspomina pod koniec podkastu praktykę wieczornego rytuału oczyszczania umysłu, do której instrukcje znajdziecie na tej stronie!

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite. Dziękuję!

Share This