Kursy nauczycielskie i superwizje

Być może jesteś nauczycielem jogi lub medytacji albo planujesz nim zostać? Zapoznaj się poniższymi propozycjami: superwizjami, kursem instruktorskim z medytacji, kursem instruktorskim terapii jogą oraz szkoleniem nauczycielskim z jogi.

Superwizje dla nauczycieli jogi i instruktorów medytacji

Jeśli jesteś nauczycielem jogi lub instruktorem medytacji, być może nie jest Ci potrzebne kolejne szkolenie nauczycielskie, lecz potrzebujesz wsparcia mentora lub superwizji swoich zajęć lub warsztatów. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą wsparcia (na żywo lub przez Skype), skontaktuj się z Maćkiem, by ustalić szczegóły.

Kurs instruktorski z medytacji i uważności

Być może jesteś nauczycielem jogi lub szkoleniowcem, który chce poszerzyć swój warsztat pracy, a może po prostu interesuje Cię medytacja i chciał(a)byś jej nauczać innych lub poznać know-how najważniejszych praktyk medytacyjnych… W kwietniu wystartowała I edycja kursu instruktorów medytacji (info tutaj), od listopada 2016 zaczyna się 2. edycja kursu, rekrutacja już trwa, szczegóły przeczytaj na tej stronie!

Kurs instruktorski terapii jogą

Jeśli jesteś nauczycielem jogi (po kursie nauczycielskim lub bez, ale prowadzącym faktycznie zajęcia) być może zainteresuje Cię kurs instruktorski terapii jogą, który poprowadzę wspólnie z moją żoną Agnieszką Wielobób, specjalistką od ajurwedy i terapii jogą. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Kurs nauczycielski – vinyasa krama joga

Maciej i Agnieszka Wielobób – pierwsi nauczyciele jogi w Polsce, którzy zaczęli nauczać w podejściu vinyasa krama – szkolą nauczycieli jogi w nurcie vinyasa (krama) jogi. Programy szkolenia nauczycielskie są zindywidualizowane i oparte o system mentoringu (co oznacza, że każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzymuje indywidualną uwagę i czas nauczyciela-mentora, oczywiście jeśli chce z tego skorzystać). Szkolenie podstawowe trwa ok. 400 h (realizowane w ok. 3-4 lata), dla chętnych jest możliwość realizowania dłuższej ścieżki 500 h. Istotną treścią szkolenia są zalecenia, które otrzymują jego uczestnicy do budowania swojej praktyki pranajamy i medytacji, jak również regularny kontakt osobisty przez udział w zjazdach. Szczegóły sprawdź tutaj.

Newsletter

Jeśli chcesz pozostawać w kontakcie ze mną i otrzymać moją pierwszą książkę „Terapia jogą” w pliku pdf, zapisz się na mój newsletter, klikając poniższy przycisk.

Share This