Zapraszam Was na 67. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na Pomagam.pl (gdzie zbieram na wydanie mojej najnowszej, 11. ksiażki). Bardzo dziękuję!

Dziś nagranie pierwszej z tzw. gatha classes, czyli lekcji wprowadzających do treningu sufickiego, którą poprowadził Paweł Hadrian i ja w ramach strony FB Centrum Sufizmu Uniwersalnego „Otwarta Droga”. W tradycyjnym zestawieniu muridowie (uczniowie) i muridy (uczennice) uczyli się od na szejka lub murszida (nauczyciela) na 4 poziomach klas: gatha classes dla początkujących adeptów, githa classes dla doświadczonych uczniów, sangatha classes dla instruktorów (naqibów) i młodszych nauczycieli (szejków i kalifów) oraz sangitha classes dla doświadczonych nauczycieli (doświadczonych szejków i kalifów oraz murszidów). Ten podkast rozpoczyna nasze polskie wirtualne gatha classes.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w youtube’owych podkastach tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo dając mi „napiwek” bez rejestracji na Pomagam.pl, gdzie zbieram fundusze na wydanie mojej nowej książki! Dziękuję!

Share This