Zapraszam Was na 66. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na Pomagam.pl (gdzie zbieram na wydanie mojej najnowszej, 11. ksiażki). Bardzo dziękuję!

Dziś w stosunkowo krótkim podkaście mówię o tym, co sufi nazywają „wygnaniem” i uważają za niezbędne, by doświadczyć jedności. Posłuchajcie zatem o tym, że niejednokrotnie trzeba zburzyć znany nam porządek, a na pewno go nie wspierać, jeśli chcemy podążać naprawdę ścieżką duchową, szczególnie jeśli dla Was, podobnie jak dla mnie – duchowa ścieżka jest ścieżką radykalnej miłości, a ogólnieprzyjęty porządek jest przemocowy.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo dając mi „napiwek” bez rejestracji na Pomagam.pl, gdzie zbieram fundusze na wydanie mojej nowej książki! Dziękuję!

Share This