Zapraszam Was na 59. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

W tym odcinku rozmawiamy z Agnieszką Wielobób, nauczycielką jogi i – prywatnie – moją żoną, o jodze dla początkujących. Dzielimy się paroma wskazówkami dla zaczynających praktykę jogi, powracających do podstaw i nauczycieli jogi, którzy nauczają początkujących. Podkast został nagrany na żywo podczas transmisji na FB z okazji nadchodzącej premiery naszej książki „Joga. Kurs dla początkujących”.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This