Zapraszam Was na 55. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie! W tym odcinku do Waszej dyspozycji oddaję relaksującą medytację

W tym odcinku oddaję do Waszej dyspozycji relaksująca medytację ze skupieniem na rytmie serca i wdzięczności, którą prowadzi Magda Repetowska, moja uczennica i współpracowniczka, a jednocześnie wspaniała nauczycielka jogi i medytacji, współautorka naszej najświeższej książki, która się ukaże prawdopodobnie przed wakacjami czyli podręcznika „Joga. Kurs początkujący”. Magdę możecie podczytywać sobie na jej stronie na Facebooku.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This