Zapraszam Was na 43. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

Tym razem nagranie świeżej rozmowy, w której rozmawiamy z Agnieszką Wielobób, moją żoną, na temat duchowego uzdrawiania na sufickiej ścieżce. Rozmowa odbyła się z okazji nadchodzącej premiery naszej książki „Medytacje uzdrawiające sufich. 33 lekcje na duchowej ścieżce”, którą można już kupić w przedsprzedaży tutaj. A rozmawialiśmy o miejscu duchowego uzdrawiania w sufickim nauczaniu, o naszych historia z tym związanych, o tym, co jest potrzebne, by podążać tą ścieżką. Wersję wideo tej rozmowy znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This