Zapraszam Was na 29. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl. Bardzo dziękuję!

Tym razem trafia do Was dosyć krótkie, ale piękne nagranie relaksacyjnej/medytacyjnej muzyki na handpanie od Michała, który występuje jako Bramari. Michał jest absolwentem kursu nauczycielskiego jogi u mnie i Agnieszki, i znamy go dobrze jako wspaniałego człowieka i mieliśmy okazje niejednokrotnie go słyszeć jak gra na handpanie. To wspaniałe doświadczenie, dlatego poprosiłem go o nagranie choć krótkiego nagrania dla Was (a mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze coś dłuższego nam nagra). Michał gra koncerty relaksacyjne w szkołach jogi, firmach, miejscach rozwojowych itp., ale też np. uczy grać na misach czy handpanach. Jeśli chcecie się z nim skontaktować to spójrzcie na jego stronę na FB – Bramari lub ew. skontaktujcie się w inny sposób (mail: bramari.music@gmail.com lub tel. 534 682 734)

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite. Dziękuję!

Share This