Zapraszam Was na 61 odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na Pomagam!Live (gdzie zbieram na wydanie mojej najnowszej, 11. ksiażki). Bardzo dziękuję!

W tym odcinku kontynuujemy cykl podkastów, w których czytamy po rozdziale z książki Inayata Khana „Życie wewnętrzne” z moim skromnym komentarzem. Dziś piąty rozdział pt. „Wolność działania”, który muszę powiedzieć, że traktuję polemicznie w niektórych miejscach. Jeśli chcecie mieć też tekst w rękach do wiedzcie, że zapisując się na mój newsletter w formularzu poniżej – otrzymacie dostęp do bazy materiałów, w której m.in znajdziecie ebook „Życie wewnętrzne” w 3 formatach (pdf, epub, mobi).

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo dając mi „napiwek” bez rejestracji na Pomagam.pl!Live, gdzie zbieram fundusze na wydanie mojej nowej książki! Dziękuję!

Share This