Zapraszam Was na 53. odcinek podkastu, który publikuję oczywiście dzięki wspaniałym Patronkom i Patronom, wspierającym moje konto na Patronite.pl i na BuyCoffee. Bardzo dziękuję!

W tym odcinku kontynuujemy cykl podkastów, w których czytamy po rozdziale z książki Inayata Khana „Życie wewnętrzne” z moim skromnym komentarzem. Dziś drugi rozdział pt. „Cel podróży”, w którym pochylimy się nad sufickim rozróżnieniem czym jest koncepcja Boga a czym jest doświadczenie Boga. Jeśli chcecie mieć też tekst w rękach do wiedzcie, że zapisując się na mój newsletter w formularzu poniżej – otrzymacie dostęp do bazy materiałów, w której m.in znajdziecie ebook „Życie wewnętrzne” w 3 formatach (pdf, epub, mobi).

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać ten odcinek na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij tutaj. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź na tę stronę, a jeśli chcesz korzystać z niego przez Apple Podcasts– przejdź tutaj. Podkast znajdziesz też na Spotify w tym miejscu i w Podcastach Google tutaj. Miłego słuchania!

Będzie mi miło, jeśli zechcesz wesprzeć moje podkasty choćby drobną kwotą na moim koncie na Patronite albo „stawiając mi wirtualną kawę” na BuyCoffee tutaj. Dziękuję!

Share This