Maciej Wielobób w Gliwicach (7 września): Wprowadzenie do medytacji

Temat: Wprowadzenie do medytacji

Nauczyciel prowadzący: Maciej Wielobób

Sobota, 7 września, godz. 11.00-18.15 (ok. 14.00-15.00 przerwa)

Gdy ponad 25 lat temu wchodziłem na ścieżkę medytacyjną, nie zdawałem sobie sprawy jak potężnym narzędziem jest medytacja. Okazała się, że nie tylko nauczyłem się relaksu, koncentracji, oddychania, ale zmieniłem sposób reagowania w trudnych sytuacjach w życiu codziennym, rozwinąłem swój potencjał i nie tylko. Ścieżka medytacyjna stała się też dla mnie tym, co w tradycji medytacyjnej określa się „drogą powrotną do siebie”.

Dziś dzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą na ten temat, m.in. w moich 7 książkach o jodze i medytacji, podczas warsztatów i odosobnień w całej Europie oraz podczas zajęć ze studentami na wyższych uczelniach. Podzielę się również moim doświadczeniem jak rozpocząć tę ścieżkę oduczania się, oczyszczania umysłu (lub uporządkować już rozpoczętą), podczas warsztatu wprowadzającego do medytacji w Gliwicach. Będę się starał głębię medytacji przekazać w sposób prosty i użyteczny. Zajmiemy się następującymi zagadnieniami w praktyce:

  • głęboki relaks i podstawy uważności,
  • koncentracja,
  • wizualizacja,
  • medytacje z oddechem,
  • medytacja miłującej dobroci.

MIEJSCE: Studio Jogi Anahata Gliwice, pl. Inwalidów Wojennych 16-18/9

CENA: cena warsztatu „Wprowadzenie do medytacji” – 190 zł
(cena w pakiecie 2 warsztatów: „Wprowadzenie do medytacji” – Maciej Wielobób i warsztat Agnieszki Wielobób dzień później pt. „Stopy i kolana w praktyce asan jogi”320 zł zamiast 360 zł)

INFORMACJE O REZERWACJI: Ewa Bobrowska, telefon: 518206527, mail: ekbobrowska@gmail.com

Share This