Materiały powarsztatowe – Zawiercie

Dziękuję za wspólną praktykę, było mi bardzo miło się spotkać 🙂

Jeśli jesteście na Facebooku to polecam Wam się dołączyć do grupy związanej z moją medytacyjną działalnością i tą „świecką” i tą ezoteryczną, wrzucam tam czasami refleksje i materiały, które nie ukazują się gdzie indziej, jak również odpowiadam oczywiście na zadane pytania, grupa jest tutaj: https://www.facebook.com/groups/757727517686744/

O zdrowiu i uzdrawianiu na duchowej ścieżce – nagranie webinaru – słaby obraz, ale dobry dźwięk 🙂

Wieczorny rytuał oczyszczaniu umysłu: https://maciejwielobob.pl/2016/07/wieczorne-oczyszczanie-umyslu/

Najaz i 20 oddechów oczyszczających: https://maciejwielobob.pl/2012/06/pranajama-20-oddechow-oczyszczajacych/

Ja szafi ja kafi (praktykowaliśmy łazifę uzdrawiającą ja szafi ja kafi 101x, szafi to (boska) siła uzdrawiająca, kafi to (boska) siła podtrzymująca, wszechwystarczająca, praca z mantrą jest próbą oczyszczenia się na tę siłę, na ten atrybut)

Pranajama projekcyjna (robiliśmy tę praktykę, co w nagraniu, tylko z łazifą ja szafi ja kafi): https://maciejwielobob.pl/2016/12/podcast-medytacja-uwaznosc-5/

Ja łahabo – wyjaśnienie mantry na strona 1 i 2 tego pliku pdf.

Pranajama projekcyjna ze ścianą z łazifą ja łahabo – opis samej praktyki na stronie 3 tego pliku pdf (dołączamy do oddechu mantrę).

Skany w powyższym pliku pdf pochodzą z moich książek „Duchowośc na co dzień” (łazifa ja łahabo) i „Uważność w praktyce” (pranajama ze ścianą).

Rodzaje uzdrawiania: na odległość (myśl, medytacja, modlitwa itp.), dotyk, magnetyzowanie wody.

Szagal – medytacja ze zmysłem dotyku – wariant przygotowawczy. – Uważność dłoni, rozcieranie dłoni i przedramion, obserwacja odczuć gdy dłonie są zbliżone do siebie, ale się nie dotykają.

Share This