Maciej Wielobób w Katowicach 25 października; Powrót do siebie – praktyka zikara (medytacji z mantrą)

Maciej Wielobób

 

Katowice, sobota 25 listopada 2017, godz. 18.00-21.00
Powrót do siebie – praktyka zikara (sufickiej medytacji z mantrą)
Nauczyciel prowadzący: Maciej Wielobób

Tym razem spotkamy się z najbardziej esencjonalną praktyką mantrową na ścieżce Otwartej Drogi – zikarem Hazrata Inayata Khana. Jest to praktyka, w której pracujemy z porzuceniem wszystkich swoich identyfikacji i „przypomnieniem” sobie kim naprawdę jesteśmy. Zikar obejmuje intonację mantry w języku arabskim/perskim/urdu (la illa ha il alla hu – nic nie istnieje oprócz Boga/Absolutu, tylko Bóg/Absolut istnieje) na głos, ruch ciała + okresy kontemplacji w ciszy. Podczas spotkania wprowadzimy w praktykę dla tych, którzy jej jeszcze nie robili, uzupełnimy informacje dla tych, którzy już ją praktykowali, osadzając praktykę w sufickiej tradycji uważności oddechu, jak również oczywiście wspólnie wykonamy zikara.

Celem kursu jest wprowadzenie do głębi tradycyjnych technik w prosty, zrozumiały i użyteczny współcześnie sposób. Praktyka będzie wprowadzana w ramach tzw. Otwartej Drogi czyli ścieżki sufizmu uniwersalnego Hazrata Inayata Khana.

Cena: 80 zł (70 zł dla uczestników zajęć w Studio Złoty Środek)

Miejsce: Złoty Środek Studio Pracy z Ciałem, 40-736 Katowice, ul. Huculska 25
Informacje i rezerwacje: Grażyna Kotlorz, tel. 790 379 021 lub przez formularz kontaktowy na stronie www.zlotysrodekstudio.pl/kontakt

Zapraszamy!

Share This