fbpx

Alchemia oddechu: pranajama ~ 16-17 maja // Całościowe wprowadzenie do pranajamy (on-line) z Maciejem Wielobobem

Maciej Wielobób sufizm medytacja
Maciej Wielobób (fot. Jacek Paweł Dargiewicz)

16 maja 2020, godz. 16.00 do ok. 20.00
17 maja 2020, godz. 9.00 do ok. 14.00

Warsztat on-line: Alchemia oddechu ~ pranajama

Nauczyciel prowadzący: Maciej Wielobób

W zasadzie w każdej tradycji jogi i medytacji bardzo istotną rolę odgrywa oddech i praktyki z nim związane. Trzeba jednak zrozumieć, że to, co jest określane jako pranajama nie jest wcale „ćwiczeniem oddechowym” sensu stricto, a sam termin „oddech” znaczy dla mistyka dużo więcej niż dla większości ludzi.

Podczas warsztatu podzielę się z Wami moim 26-letnim doświadczeniem w zgłębianiu oddechu na duchowej ścieżce. Będziemy zgłębiać w praktyce rozumienie 3 aspektów oddechu w pranajamie: fizjologicznego, świadomościowego i metafizycznego, praktykując 5 rodzajów pranajam. Sprawdzimy w praktyce techniki wyjściowe i powiemy jak potem można z nimi eksperymentować dalej.

Warsztat jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak również dla osób, które mają doświadczenia z jogą lub medytacją. Celem kursu jest kompletne wprowadzenie do głębi tradycyjnych technik pranajamy w prosty, zrozumiały i użyteczny współcześnie sposób.

Warsztat odbędzie się na dedykowanej temu zamkniętej grupie na Facebooku! Jeśli nie uda Ci się być na żywo, będzie dostępne dla Ciebie nagranie!

Koszt: 350 zł

Zgłoszenia:
Wpłać 350 zł na rachunek (tytuł przelewu “pranajama”):
Maciej Wielobób, mBank, nr rach. 61 1140 2004 0000 3602 3024 0111
i potwierdź swoje uczestnictwo mailowo: agawielobob@gmail.com

Po przyjęciu zgłoszenia Agnieszka odezwie się do Ciebie mailowo do 24 godzin i przekaże Ci link do grupy, gdzie odbędzie się warsztat w formie transmisji na żywo.

Do zobaczenia!

Share This