Wakacje z jogą, terapią jogą i uważnością 2017

(praktyka asan, pranajamy, uważności i medytacji)
23-29 lipca 2017, 6-12 sierpnia 2017 – prowadzą Agnieszka i Maciej Wielobób

Prowadzący

Zajęcia prowadzić będą: Maciej Wielobób (pranajama, medytacja, wykłady o jodze) oraz Agnieszka Wielobób (asany, terapia jogą, wykład o ajurwedzie).

Temat wiodący

Wakacje to dla wielu osób czas, by wypocząć, zresetować się i zregenerować, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dlatego też w tym roku zapraszamy Was na Wakacje z jogą, terapią jogą i uważnością na pięknej Poziomkowej Górce w Męcinie k. Limanowej w Beskidzie Wyspowym.

Będziemy w sposób zrozumiały, w kameralnym gronie, uczyć się jak wykorzystywać głębię tradycyjnej wiedzy w sposób użyteczny dla nas. Agnieszka Wielobób podzieli się swoją wiedzą z praktyki asan, z której skorzystamy, by poradzić sobie z różnymi dolegliwościami ciała, ale także do zwiększania możliwości ciała i uczenia się trudniejszych pozycji. Maciej Wielobób będzie uczył relaksu, uważności, koncentracji, medytacji i pracy z oddechem na osobnych sesjach, jak również w niektóre wieczory podczas wykładów podzieli się dodatkową wiedzą o szerszym kontekście jogi.

Będziemy pracować w niewielkiej grupie 10-20 osób.

Miejsce

Wspólny czas spędzimy w Beskidzie Wyspowym, na Poziomkowej Górce w Męcinie koło Limanowej. Jest to obiekt zaprojektowany specjalnie na kursy jogi i medytacji, z niesamowitym widokiem i stwarzający możliwości do obcowania ze sobą i przyrodą. Nocujemy w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, z łazienkami na korytarzach.

Wyżywienie

Zapewniamy posiłki wegetariańskie – śniadanie (owsianka) oraz obiad i kolację.

Uczestnicy

Zapraszamy zarówno osoby zupełnie początkujące, jak i zaawansowane. Ze względu na ograniczoną wielkość grupy, nauczyciele każdej osobie poświęcą tyle czasu, ile ta osoba będzie potrzebować.

Program zajęć

Warsztat rozpoczyna się kolacją w niedzielę wieczorem, po której następuje spotkanie organizacyjne, z krótkim wprowadzeniem do tematu. W następną sobotą kończymy obiadem (a wcześniej oczywiście sesją medytacji/uważności i jogi). Od poniedziałku do piątku będziemy spotykać się na 4 sesjach praktyki (2 godzinne sesje pranajamy, uważności i medytacji oraz 2 dwugodzinne sesje jogi). W niektóre wieczory będą też odbywać się sesje pytań i odpowiedzi oraz wykłady na temat jogi, ajurwedy itp. Połowa jednego z dni będzie przeznaczona na konsultacje dotyczące budowania praktyki własnej.

Nauka budowania praktyki własnej

Warsztat poza innymi korzyściami jest skierowany też na budowanie umiejętności tworzenia sesji praktyki własnej.

Możliwość skonsultowania swojej praktyki z Agnieszką i Maciejem Wielobób

W razie potrzeby istnieje możliwość rozmowy indywidualnej z prowadzącymi warsztaty na temat swojej praktyki własnej.

Cena warsztatu: 1600 zł (ilość miejsc ograniczona).

Terminy

Wakacje z jogą wg powyższego programu: 23-29 lipca 2017, 6-12 sierpnia 2017
Być może zainteresuje Cię również Letnia szkoła medytacji, informacje tutaj.

Rezerwacja

Zgłoszenie mailowe na adres maciek@maciejwielobob.pl oraz wpłata bezzwrotnego zadatku 900 złotych na rachunek:

Maciej Wielobób, mBank, nr rach.: 21 1140 2004 0000 3702 6094 8945

Dodatkowe informacje

Prosimy przysyłać zapytania na adres email: maciek@maciejwielobob.pl.

Share This