Podkast: Medytacja i uważność w życiu codziennym. Odcinek 5: Pranajama projekcyjna

Po dłuższej przerwie nareszcie udało mi się nagrać dla Was kolejny odcinek podkastu 🙂 Jeśli nie miałaś/miałeś jeszcze okazji odsłuchać poprzednich epizodów to można je znaleźć tutaj. Tym razem zajmiemy się niezwykle ważnym tematem oddechu i popraktykujemy wspólnie tzw. pranajamę projekcyjną, będącą podstawą wielu medytacji i technik uzdrawiających w tradycyjnych szkołach medytacyjnych.

podkast medytacja uważność pranajama Maciej Wielobób

Jeśli chcesz pozostawać w kontakcie ze mną, dostawać powiadomienia o nowych materiałach i otrzymać bezpłatnie moją pierwszą książkę „Terapia jogą” w pliku pdf oraz ciekawy materiał o uważności, zapisz się na mój newsletter, przechodząc na tę stronę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o pranajamie i medytacyjnym spojrzeniu na oddech przeczytaj ten artykuł, z kolei podstawowe instrukcje do pranajamy projekcyjnej znajdziesz tutaj. Jeśli temat Cię zainteresuje i będziesz chciał(a) go pogłębić – polecam rozdział o pranajamie w mojej książkce pt. „Uważność w praktyce”.

Jeśli chcesz włączyć podkast – po prostu skorzystaj z poniższego odtwarzacza. Jeśli chcesz pobrać podkast na swój komputer, tablet lub telefon – kliknij „Download” pod odtwarzaczem. Jeśli potrzebujesz czytnik RSS podkastu to przejdź tutaj, a jeśli chcesz korzystać z niego przez iTunes – przejdź tutaj. Miłego słuchania!
P.S. Nagranie jest dosyć długie – zawiera 2 wersje techniki, pierwsza trwa do około 32 minuty, a potem zaczyna się druga.

2 komentarze to “Podkast: Medytacja i uważność w życiu codziennym. Odcinek 5: Pranajama projekcyjna”

Read below or add a comment...

  1. Gabrysia says:

    Jestem zachwycona, od wielu lat praktykuję Yoge klasyczną ale nad medytacją muszę popracować , szkoda że tak daleko jestem od Krakowa , pozdrawiam Gabrysia

  2. Podróżuję po różnych miejscach, aktualne warsztaty/odosobnienia itp. są tutaj: http://maciejwielobob.pl/warsztaty-jogi/
    Więc może pojawi się kiedyś okazja do osobistego spotkania czy to w trakcie jakiegoś warsztatu weekendowego czy np. tygodniowych kursów wakacyjnych 🙂 pozdrawiam

Skomentuj ...

*