Stosunkowo często dostaję pytanie: „gdzie najlepiej zrobić kurs nauczycielski”. Odpowiedź na tę kwestię – moim zdaniem – jest bardzo prosta, i wcale nie chodzi o to, że u mnie 😉

Otóż uważam, że jeśli ktoś chce rozwijać się w jodze (i w zasadzie w każdej innej dziedzinie też) to powinien po prostu znaleźć swojego mentora, który się tym zajmuje i która jest kimś godnym zaufania i inspirującym. I już nasz kontakt z tym mentorem wyznacza dalsze kroki działania, być może on sam nas przygotuje do bycia nauczycielem, a może wskaże jakiś konkretny kurs. Mentor nie musi być osobą, która mieszka w tym samym mieście, może mieszkać po drugiej stronie Polski albo w innym miejscu w Europie. Istotne jest, żebyśmy mogli mieć z nim stosunkowo regularny kontakt w różnych formach, może być nawet czasem osobisty, a czasem wirtualny, mailowy, telefoniczny. Istotne, żebyśmy mogli zadać mu swoje pytania i uzyskać odpowiedź, podzielić się swoimi wątpliwościami i otrzymać wsparcie psychiczne i merytoryczne w razie potrzeby.

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter

Pozostań w kontakcie ze mną i zapisz się na mój newsletter, którym wysyłam użyteczne materiały o głębi tradycyjnej jogi i medytacji oraz informacje o moich aktualnych inicjatywach. Po zapisaniu się i potwierdzeniu zapisu otrzymasz też dostęp do bazy z materiałami, m.in. moją pierwszą książką "Terapia jogą" w pliku pdf.

You have Successfully Subscribed!

Share This